اطلاعیه های شیوع ویروس کرونا

نسخه مناسب چاپ

اطلاعیه مهم

با توجه به اهمیت پیشگیری و حفظ سلامت اساتید ، کارکنان و دانشجویان محترم و در راستای سیاست های مقابله با بیماری کرونا جلسه فوق العاده با حضور ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، روسای شوراهای تخصصی استان، مدیران استانی و مشورت روسای واحدهای استان برگزار و تصمیمات پیشگیرانه ای در راستای سلامت اعضاء  محترم خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان اخذ شد که در قالب اطلاعیه به شرح ذیل به آگاهی می رساند: 

  اطلاعیه شماره 1  

 تمامی کلاس های هفته جاری واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان لغو و از دانشجویان تقاضا میشود از مسافرت و یا ترددهای غیر ضرور در مجامع عمومی پرهیز نمایند. 

بدیهی است ادامه فعالیت آموزشی و یا ادامه تعطیلی منوط به بررسی شرایط و تابع تصمیمات مراجع ذیصلاح خواهد بود که در اطلاعیه های بعدی به آگاهی خواهد رسید.

  اطلاعیه شماره 2 

به منظور حفظ سلامت و رعایت ایمنی و بهداشت کارکنان محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان و در راستای اجرای سیاست های مقابله با بیماری کرونا در جلسه فوق العاده ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، روسای شوراهای تخصصی و مدیران استانی و با مشورت روسای واحدهای استان مقرر شد:

ساعت کاری کارکنان محترم در هفته جاری از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۲:۱۰ معین و کارکنان خدوم واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان پس از رسیدگی به امور جاری و پاسخگویی به نیازهای اجرایی در ساعت اعلام شده تعطیل خواهند بود. 

بدیهی است تداوم این برنامه و یا تغییر در آن تابع بررسی شرایط و تصمیمات مراجع ذیربط خواهد بود که در اطلاعیه های آتی به آگاهی خواهد رسید. 

  اطلاعیه شماره 3  

قابل توجه دانشجویان عزیز:

کانال" روشنا " و پیج اینستا و وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی سمنان  تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های دانشگاه آزاد اسلامی سمنان است.

 لذا از تمامی کاربران عزیز تقاضا دارد تنها اطلاعیه های این کانال  و پیج اینستگرام(با ID های زیر) را ملاک عمل قرار داده و از توجه به سایر اخبار و اطلاعیه ها که فاقد منبع معتبر می باشند پرهیز نمایند.
 

آدرس کانال تلگرام دانشگاه

آدرس پیج اینستگرام دانشگاه

https://t.me/azad_semnan_iau

https://www.instagram.com/azad_semnan_iau?r=nametag

  اطلاعیه شماره 4  

دانشجویان گرامی ادمین های کانال روشنا  و پیج اینستگرام با لینک های ارتباطی زیر آماده دریافت سوالات و پاسخگویی به نیازهای اطلاعاتی شما هستند.

آدرس پیج اینستاگرام دانشگاه

مدیران کانال روشنا

https://www.instagram.com/azad_semnan_iau?r=nametag

Feiz_mostafa@

Maddah_msn@

Pedram_Rayegan@

 
ادمین های کانال و پیج اینستگرام در تلاش هستند تا از طریق مسئولان ذیربط نسبت به رفع نیازها و پاسخ به سوالات ضروری شما عزیزان اقدام نمایند. 

بدیهی است برای انجام وظیفه درست و تامین رضایت شما عزیزان نیازمند همراهی و همکاری صبورانه شما مهربانان هستیم. 

از اینکه با پرهیز از سوالات غیرضرور و صبر و تحمل با ما همراهی میکنید صمیمانه سپاسگزاریم. 

  اطلاعیه شماره 5  

پیرو تصمیمات اتخاذ شده در جلسه فوق العاده ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با روسای محترم شوراهای تخصصی استان، مدیران استانی و مشورت روسای واحدهای استان و در راستای اهمیت پیشگیری و حفظ سلامتی اساتید ، کارکنان و دانشجویان محترم به اطلاع می رساند: 

تمامی همایش ها، مراسم ها، گردهمایی ها ، مسابقات، نشست ها و جلسات عمومی در کلیه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، تا پایان سال جاری لغو و برگزاری آن ممنوع می باشد .

در صورت نیاز برای تشکیل جلسات اداری ضروری حتی الامکان از سیستم ویدئو کنفرانس استفاده شود. 

  اطلاعیه شماره 6  

با توجه به تعطیلی کلاس ها و ضرورت پرهیز از تردد های غیر ضرور در دانشگاه و مجامع عمومی، بدینوسیله از تمامی دانشجویان عزیز درخواست میشود در صورت اضطرار برای حضور و پیگیری امور آموزشی خود ضمن رعایت نکات بهداشتی از ماسک و لوازم نوشتاری شخصی برای نگارش تقاضاها استفاده نمایند.

بدیهی است طبق اطلاعیه شماره ۲ ساعات کار دانشگاه حدفاصل ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲:۱۰ خواهد بود و پس از آن تمامی فعالیت های اداری و اموزشی تعطیل خواهد بود.

  اطلاعیه شماره 7  

با توجه به تعطیلی کلاس های دانشگاه، خوابگاه نیز تا پایان هفته تعطیل می باشد دانشجویان گرامی در صورت نیاز به مدیر محترم دانشجویی مراجعه نمایند.

 

  اطلاعیه شماره 8  

در پی تشکیل جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان و به منظور اجرای سیاست های مقابله با شیوع بیماری کرونا مقرر شد :

با عنایت به امکان اعمال تغییر در تقویم آموزشی و جبران کلاس های تشکیل نشده ، در تابستان، تمامی  کلاس ها در هفته آینده (از شنبه ۱۰ لغایت ۱۵اسفند) لغو و روال کار کارکنان دانشگاه بر مبنای هفته ای که گذشت از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۲:۱۰ می باشد.

بدیهی است هر گونه تغییر در تصمیم، منوط به بررسی شرایط و اتخاذ سیاست های جدید از سوی مراجع ذیصلاح خواهد بود و طی اطلاعیه های بعدی به آگاهی اعضاء محترم خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان خواهد رسید. 

امید است دانشجویان عزیز با در نظر گرفتن شرایط، از ترددهای غیر ضرور در اماکن عمومی اجتناب کرده و با حضور در منزل و رعایت اصول بهداشتی در فرآیند مدیریت بهداشتی و کنترل بیماری کمک نمایند.  

  اطلاعیه شماره 9  

با آرزوی سلامتی و بهروزی برای شما عزیزان، بدینوسیله به استحضار می رساند با عنایت به اطلاعیه استانداری محترم استان مبنی بر اعلام ساعات کاری سازمانها، ادارات و ارگانها در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ 10 و 11 و 12 اسفند ماه 98 از ساعت 9 الی 13 و همچنین ضرورت هماهنگی دانشگاه با تصمیمات اتخاذی مقرر گردیده در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری مورخ 11 و 12 اسفند ماه 98 طبق ساعت اعلام شده استانداری محترم عمل گردد
بنابر این ساعت کاری در روزهای یاد شده از ساعت 9 صبح الی 13 می باشد. با تشکر

  اطلاعیه شماره 10  

قابل توجه کارکنان محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان:

کاهش ساعت کاری  ادارات در استان سمنان تا پایان هفته تمدید شد.

بر اساس مصوبه کارگروه ملی مبارزه با کرونا و  تصمیم  ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استانداری سمنان ضمن اعلام تمدید کاهش ساعت کاری ادارات و دستگاههای اجرایی استان در هفته جاری اظهار می دارد : 

 ساعات کار دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان از فردا سه شنبه ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۸ لغایت پنجشنبه ۱۵ اسفند ماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ خواهد بود.‌

  اطلاعیه شماره 11  

نحوه و ساعت کار کارکنان دانشگاه
بدینوسیله به اطلاع کلیه کارکنان محترم اجرایی دانشگاه می رساند: پیرو بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه مبنی بر طرح فاصله گذاری و به منظور مقابله با شیوع بیماری کرونا ساعت کار از روز شنبه مورخ ۹۹/۱/۲۳ برای آن دسته از کارکنانی که مقرر شده با حضور فیزیکی در دانشگاه به صورت شیفتی فعالیت نمایند تا اطلاع ثانوی از ۷:۳۰ لغایت ۱۳:۳۰ خواهد بود. درصورت دور کاری و حضور در منزل ساعات موظف طبق روال عادی از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۶:۱۰ می باشد.
مقتضی است ضمن هماهنگی با معاونین و یا روسای دانشکده های مربوطه در خصوص نحوه انجام امور، با رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی در محل کار حاضر شوند.
برای سایر کارکنانی که موظف به دورکاری می باشند، مفاد اطلاعیه قبلی به قوت خود باقی بوده و لازم الاجرا است.
امید است با استعانت از ذات اقدس احدیت بتوانیم ضمن انجام امور محوله در مبارزه با ویروس منحوس کرونا پیروز باشیم‌. 

  اطلاعیه شماره 12 مورخ 99/01/31  

قابل توجه کارکنان محترم اجرایی دانشگاه

اعلام نحوه انجام کار و ساعات کاری از روز دوشنبه مورخ ۹۹/02/01

با استناد به بخشنامه شماره ۱۲۰۷/۱۰/ص/۹۹ مورخ ۹۹/۱/۳۱ سازمان مرکزی دانشگاه و با توجه به تداوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و آغاز مرحله فاصله گذاری هوشمند بر اساس مصوبات اقتصاد ملی مقابله با ویروس کرونا موارد زیر ابلاغ میگردد:

انجام وظیفه همکاران محترم غیر هیئت علمی از روز دوشنبه مورخ ۹۹/۲/۱ از طریق انجام دورکاری و برپایه حداکثر دو سوم حضور و به صورت چرخشی تا زمان عدم تمدید تعطیلی دانشگاه ها از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا با نظر معاونین محترم حوزه ها و روسای محترم دانشکده ها می باشد

از روز دوشنبه مورخ ۹۹/۲/۱ تا پایان ماه مبارک رمضان ساعت کاری از ساعت ۸ صبح تا ۱۳:۳۰ میباشد

رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشت و حفاظت فردی سلامت محیط کار اداری و مرتبط با زیرنظام های اداری دانشگاه ابلاغی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا که از طریق درگاه salamat.iau.ir قابل دسترسی می باشد الزامی است

سایر مقررات و تدابیر اتخاذ شده در خصوص نحوه انجام کار در اطلاعیه بعدی از طریق اتوماسیون اداری به آگاهی خواهد رسید. 

فارسی
Share