امروز صورت گرفت؛ بازدید چهره ماندگار مکانیک از توانمندی‌های دانشگاه آزاد سمنان

نسخه مناسب چاپ

پروفسور گودرز احمدی چهره ماندگار و دانشمند برجسته بین‌المللی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان، پروفسور گودرز احمدی چهره ماندگار و دانشمند برجسته بین‌المللی صبح امروز از توانمندی‌ها، امکانات و تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان بازدید و با مسئولان این دانشگاه دیدار کرد.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد سمنان در حاشیه این دیدار به خبرنگار خبرگزاری آنا در سمنان گفت: احمدی از چهره‌های ماندگار علمی و از دانشمندان برجسته بین‌المللی در حوزه مکانیک است. بدون شک تلاش و خدمات ارزنده آموزشی و پژوهشی وی در زمینه‌های مختلف موجب رشد و تعالی و ارتقای سطح آموزش عالی شده است.

نادر رهبر، هدف از این بازدید را بهره‌گیری از تجربیات و نظرات احمدی بیان کرد و افزود: آنچه در این دیدار بسیار مورد توجه قرار گرفت، دیدگاه مثبت وی به ظرفیت های موجود این واحد دانشگاهی است.

گودرز احمدی-سمنان

عضو هیئت علمی گروه مکانیک واحد سمنان انجام این بازدید را امیدبخش و انرژی‌زا توصیف کرد و افزود: دعوت از دانشمندان و شخصیت‌های اثرگذار علمی و برگزاری نشستهای تخصصی می ‌تواند در انتقال تجربیات و ایجاد انگیزه و پویایی در اعضای هیئت علمی و دانشجویان بسیار مؤثر باشد.

عضو مرکز تحقیقات انرژی و توسعه پایدار واحد سمنان با اشاره به بازدید پروفسور احمدی از امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی واحد سمنان، ابراز شگفتی وی از تجهیزات و امکانات موجود در این واحد دانشگاهی را مایه مباهات حاضران دانست و تصریح کرد: موضوعاتی مانند ارتباط با صنعت و جامعه، بهره‌گیری از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در صنایع و بیان تجربیات شخصی از محورهای اصلی گفتگوهای انجام شده در جریان این بازدید بود.

                                                       گودرز احمدی- سمنان

پروفسور گودرز احمدی، استاد مهندسی مکانیک و مهندسی هوافضا در دانشگاه کلارکسون آمریکا است. وی از برگزیدگان دومین همایش چهره‌های ماندگار در سال ۱۳۸۱ در رشته مهندسی مکانیک بوده و تاکنون بیش از ۵۳۰ مقاله در ژورنال‌های مختلف، سه عنوان تألیف کتاب و مقالات متعددی را در کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی منتشر کرده است.

وی از زمان پیوستن به دانشگاه کلارکسون در سال ۱۹۸۲ در پست‌های مهم و خطیری حضور داشته و در سال ۲۰۰۱ به‌عنوان نخستین پروفسور برجسته کلارکسون برگزیده‌ شده است.

فارسی
تگ: 
Share