به مناسبت روز جوان صورت گرفت؛ رقابت‌ ده‌ها دانشگاهی در مسابقات همگانی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان

نسخه مناسب چاپ

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان گفت: مسابقات ورزش‌های همگانی گرامیداشت روز جوان در این دانشگاه برگزار شد.

محمد روحانی‌مقدم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در سمنان اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) و گرامیداشت روز جوان بر اساس مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان یک دوره مسابقات ورزش‌های همگانی در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات در رشته‌های دارت، پرتاب حلقه بسکتبال، طناب‌زنی، شنای سوئدی و روپایی در دو بخش برادران و خواهران در مجموعه ورزشی آزادگان این دانشگاه به اجرا درآمد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان درباره نتایج این دوره از مسابقات گفت: در رشته دارت که با ۱۸ نفر شرکت‌کننده در بخش خواهران و ۳۱ نفر در بخش برادران برگزار شد، شهربانو احمدی، آیدا مرادی‌نسب، شهرزاد صادقی و جلال اشرفی، سیدایمان زمانی و محمدمهدی فیض به ترتیب مقام‌های اول تا سوم در هر بخش را به خود اختصاص دادند.

روحانی مقدم با بیان اینکه مسابقات طناب‌زنی با ۲۱ نفر شرکت‌کننده در بخش خواهران برگزار شد، افزود: در این بخش خانم‌ها فاطمه خلیلی، فاطمه حصاری و مبینا معینیان حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

این مقام مسئول مسابقات پرتاب توپ به حلقه بسکتبال را هم دیگر رشته‌ای دانست که صرفاً در بخش خواهران برگزار شد که با ۱۵۰ نفر شرکت‌کننده دارای دو برنده به نام‌های فاطمه شکوری مقام اول و شهرزاد صادقی مقام دوم بوده است.

روحانی مقدم درباره مسابقات روپایی با ۱۶ نفر شرکت‌کننده در بخش برادران گفت: در این بخش حامد رجبی، سیدامیر شریعت و محمدمهدی ربانیان حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

وی به نتایج مسابقات شنای سوئدی اشاره کرد و افزود: در این بخش با ۱۷ نفر شرکت‌کننده آقایان محمد سراج، مهدی کیانی و حسین ادب جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد سمنان هدف از برگزاری این مسابقات را افزایش شورونشاط در میان دانشجویان عنوان کرد و گفت: علاوه بر گرامیداشت مناسبت‌های ملی و مذهبی توجه به ورزش‌های همگانی که موجب افزایش سلامت جسمی و روحی دانشجویان می‌شود ازجمله اهدافی بود که در برگزاری این مسابقات دنبال شد.

فارسی
تگ: 
Share