فیض خبر داد: دانشگاه آزاد اسلامی مهمان سفره روزه‌داران سمنان با طعم رونق تولید

نسخه مناسب چاپ

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد سمنان اعلام کرد: برنامه تلویزیونی «زیر باران» کاری از سیمای مرکز سمنان با همکاری این دانشگاه ماه مبارک رمضان روی آنتن خواهد رفت.

مصطفی فیض در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، با اعلام اینکه برنامه تلویزیونی «زیر باران» کاری از سیمای مرکز استان سمنان با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی سمنان به مناسبت ماه مبارک رمضان از ۱۷ اردیبهشت‌ جاری روی آنتن خواهد رفت، اظهار کرد: شبکه استانی سیمای مرکز سمنان در ماه مبارک رمضان ویژه برنامه‌های متنوعی تدارک دیده که یکی از این برنامه‌ها زیر باران بوده که قرار است ویژه برنامه وقت افطار این شبکه باشد.

وی گفت: این برنامه با ساختاری متفاوت به‌صورت زنده از فضای عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان به‌عنوان دانشگاهی معتبر و اثرگذار از ساعت ۱۹:۳۰ آغاز شده و تا پس از افطار ادامه می‌یابد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با بیان اینکه محتوای این برنامه بر اساس شعار سال به رونق تولید و تحکیم ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه خواهد پرداخت، افزود: از آنجا که دانشگاه‌ها مغز متفکر جامعه محسوب می‌شوند و می‌توانند راهگشای مشکلات اقتصادی و تولید و اشتغال باشند؛ بنابراین رویکرد این برنامه در راستای بهره‌گیری از این ظرفیت برای رونق تولید و پیشرفت و توسعه کشور خواهد بود.

فیض با تأکید بر اصل تحقیقات و یافتن راهکارهای مناسب برای تحقق جامعه‌ای تولیدمحور تصریح کرد: طی ۵ شب در قالب ضیافت افطار و با حضور استادان، دانشجویان، صاحبان صنایع و مسئولان مرتبط دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه آزاد سمنان بر اساس توانمندی‌های خود در مراکز تحقیقاتی وابسته به موضوعات گردشگری، کارآفرینی، انرژی، شرکت‌های دانش‌بنیان و صنعت راه و ساختمان و واکاوی مسائل و راه‌های رونق ‌بخش‌های تولیدی و اقتصادی خواهد پرداخت.

وی با بیان اینکه انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان دانشگاهی معتبر و کارآفرین در تربیت نیروهای متخصص و مهارتی در روزهای آغازین این برنامه نشان از توانمندی، اعتبار و جایگاه بالای این دانشگاه در عرصه آموزش عالی دارد، افزود: اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با دارابودن اعضای هیئت علمی توانمند و صاحب‌نظر در قریب به ۱۴۰ رشته کاربردی از کاردانی تا دکتری در حوزه‌های مختلف توانسته خود را به‌عنوان یکی از معتبرترین دانشگاه‌های استان و سطح کشور معرفی کند، مایه مباهات و حاصل تلاش بیش از سه دهه مجاهدت علمی اعضای آن است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان اظهار کرد: از آنجایی که سیاست این دانشگاه تربیت نیروهای متخصص و مهارتی در رشته‌های مورد نیاز جامعه است، این برنامه فرصتی خواهد بود تا دانشجویان و فارغ‌التحصیلانی هم که در عرصه تولید و اشتغال مرتبط با موضوع برنامه فعالیت‌های موفق و مؤثری داشته‌اند، معرفی شوند.

فیض یادآور شد: برنامه زیر باران کاری از سیمای مرکز استان سمنان به تهیه‌کنندگی عمار خطی و کارگردانی روح‌الله فخرو و مهدی ابراهیم‌خانی در ایام ماه مبارک رمضان هر روز از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه تا ۹ شب به‌صورت زنده از محل دانشگاه‌های معتبر استان سمنان مهمان سفره‌های افطار علاقه‌‌مندان خواهد بود.

فارسی
تگ: 
Share