دفتر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت و کارآفرینی

توصیه های حفاظتی به اساتید

شما اینجا هستید

نسخه مناسب چاپ

بسمه تعالی

استاد ارجمند :

با عرض خیر مقدم به جنابعالی ضمن ابراز خرسندی از اینکه به جمع خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان پیوسته ­اید به استحضار می رساند از آنجا که حفاظت و حراست از فضای پژوهشی، آموزشی و فرهنگی دانشگاه از رسالتهای این دفتر می­باشد تا اساتید گرانقدر بتوانند در فضایی آرام و امن به تلاش خود در زمینه های علمی و پژوهشی بپردازند و این مهم بدون همکاری جنابعالی میسر نخواهد بود، لذا توصیه هایی کوتاه جهت آگاهی بحضور ارائه می­نماید. امید است بتوانیم در رابطه با مسئولیتهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجرائی در دانشگاه و در جهت پیشبرد اهداف آن ، مساعی لازم را به کار بگیریم.

  1. در صورتی که جهت ادامه تحصیل ، ارائه مقاله در کنفرانسها ، همایشها ، سیاحت ، زیارت و... قصد سفر به خارج از کشور را داشتید ضروری است قبل از سفر و پس از آن با مراجعه حضوری مراتب را به اطلاع این دفتر برسانید.

مطالعه راهنمای حفاظتی و امنیتی سفرهای خارج از کشور موجب امتنان است.

  1. از مصاحبه با خبرگزاریهای خارجی که ممکن است با قصد سوء استفاده باشند پرهیز نموده و مراتب را به اطلاع این دفتر برسانید.
  2. ضمن مراقبت از افشاء اسناد و مدارک محرمانه دانشگاه ، از ارائه هر گونه اطلاعات شخصی ، سازمانی و ... به افراد غیر مرتبط و ناشناس که ممکن است با عنوانین جعلی به شما مراجعه نمایند خودداری نمایید.
  3. برابر مقررات « القاء اندیشه های الحادی و توهین به مقدسات تخلف محسوب می گردد» لذا توصیه می گردد ضمن هوشیاری در خصوص فعالیت فرقه ضاله ، ادیان نوظهور یا جریانات انحرافی در صورت مواجه شدن با مبلغان و یا القاء کنندگان افکار مذکور مراتب را به این دفتر گزارش فرمایید.
  4. شایان توجه است که بر اساس بخشنامه های صادره از سازمان مرکزی« دریافت و اعطاء هرگونه هدیه ،کادو ،سوغات ،شیرینی و یا عناوین مشابه در دانشگاه آزاد اسلامی ممنوع می باشد »
  5. تشکیل­کلاسهای خصوصی جهت تدریس دانشجویان واحد دانشگاهی­و یا تبلیغ موسسات آموزشی­خارج از دانشگاه ، مستلزم دریافت مجوز از مراجع زیربط در واحد می­باشد.ضروری است به تناسب موضوع از طریق حوزه معاونت آموزشی یا پژوهشی اقدام بعمل آید.
  6. در خصوص اعضای هیات علمی ، اشتغال همزمان به صورت تمام وقت در سایر سازمانها و موسسات دیگر ممنوع می باشد.

 

خوب است بدانیم:

نا آگاهی ، غفلت و عدم توجه به هشدارهای حفاظتی از جمله دلایل آسیب پذیری است.

 

                                                                                                                                    دفتر حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

ارتباط با دانشگاه

 

كلمه جايگذين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگذين عكس